Novinka ze dne 17.7.2024Kurz jógové terapie pro šk. rok 2024/25 začíná od října 2024.
Kurz je plný, případní náhradníci se ale mohou ozvat Ivaně Knaislové na mail joga.cz@seznam.cz. Všem, kteří poslali přihlášky a kurz zaplatili, děkujeme. Jsou zapsáni v databázi uchazečů a na začátku října dostanou mailem pokyny k nástupu. Náhradníkům bude nabídnuto buď uvolněné místo, příp. náhradní program s Ivanou Knaislovou v odpoledním bloku.

Termíny 2024/ 25:
 • 12.říjen
 • 30.listopad
 • 11.leden
 • 8.únor
 • 15.březen
 • 26.duben

  OBECNÉ INFORMACE ke kurzu jógové terapie:
  Během 6 sobotních celodenních seminářů se budete setkávat se zkušenými lektory jógy. Jsou jimi: Karel Nešpor, Ivana Knaislová a Líba Simandlová, kteří se stanou vašimi průvodci v oblasti jógové terapie. Kurz nemá přísnou návaznost, každý rok pokračuje novými tématy z oblasti jógy a jógové terapie. Společně s lektory si vyzkoušíte různé techniky jógy a seznámíte s teorií i filozofií, jež s terapií jógy souvisí. Do kurzu proto mohou nastoupit účastníci předchozích běhů i noví zájemci.
  Informace ohledně témat všech seminářů apod. najdete na záložce "Kurzy".

  Výuka probíhá v době 9.00 - 17.30 hod. s krátkou přestávkou na oběd a výměnu lektorů. Odpolední programy zajišťuje Karel Nešpor, dopolední programy vede 5x Ivana Knaislová a 1x Líba Simandlová (poslední termín).

  Cena: 5000,- Kč. V případě potřeby je možné vystavit fakturu nebo vydat doklad o zaplacení.

  Absolventi dostanou na závěr kurzu osvědčení o účasti.

  Těm, kteří mají zájem o koupi knihy Encyklopedie jógy (200,- Kč) a publikace Očistné postupy v józe (50,- Kč), po domluvě přineseme publikace na první seminář.
  Zájemci z řad veřejnosti si o ně mohou napsat Ivaně Knaislové na joga.cz@seznam.cz nebo Karlu Žižkovi na svazjógy@seznam.cz.