Novinka ze dne 5.12.2019


Poslechněte si z archivu Českého rozhlasu 2 vysílání pořadu Káva o čtvrté - tentokrát věnovaného józe, kde byl 18.1.2018 hostem redaktorky Světlany Lavičkové Ing. Jan Knaisl.
Pořad najdete také na odkazu: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3972097

Další akce Českého svazu jógy, z.s.:  • SOBOTA 6.června 2020 = valná hromada Českého svazu jógy, z.s., tentokrát v Ostravě. Akce bude opět spojena s odpoledním programem, který bude spolu se jménem hosta teprve upřesněn.


  • NEDĚLE 21.června 2020 = oslava Mezinárodního dne jógy. Akce je v režii jednotlivých oddílů a klubů jógy.


  • SOBOTA 14.listopadu 2020 = tradiční Den s jógou v Ostravě, kterého se jako lektoři zúčastní Ivana a Jan Knaislovi. V neděli tradiční výstup "jogínů" na některou z dominant v okolí Ostravy. Více informací lze získat u Herberta Konečného: jogaostrava@seznam.cz
  • Činnost Českého svazu jógy, z.s., zejména kurzy pro budoucí cvičitele jógy, je realizována s pomocí dotačního programu MŠMT, Projekt V.    Naši přátelé se na nás obrátili s prosbou o podporu projektu PRO ÚSPĚCH JSME OCHOTNÉ KRVÁCET! Jde o crowdfundingový projekt na HITHIT. Více na odkazu https://www.hithit.com/cs/project/6441/pro-uspech-jsme-ochotne-i-krvacet.